Opinie na oku fachowców

W jakim sklepie kupię moduły Arduino ?

Strona główna > Firmy > Hurtownie elektroniczne > W jakim sklepie kupię moduły Arduino ?

W jakim sklepie kupię moduły Arduino ?

14.04.2015 00:10:11 

Hej.

Rozglądam się dziś za jakimś sprawdzonym produktem, który będzie stanowił Arduino LCD. Macie jakieś porady, czym powinienem się kierować wybierając perfekcyjny wyświetlacz do swoich modułów?

14.04.2015 13:27:10 

Mam świadomość, że Arduino UNO to dość popularny moduł, który korzysta z mikrokontrolera AVR ATmega328. Godną uwagi kwestią jest fakt, iż odnajduje się on w wymiennej obudowie. Używałem go, gdy zaczynałem przygodę z programowaniem w środowisku Arduino.

Polecam!

15.04.2015 10:17:29 

Trudno przejść obojętnie wobec Arduino mega, ponieważ taka płytka deweloperska nie pojawia się na rynku przesadnie częstokroć.

Wygoda, szeroka funkcjonalność i obecność rozmaitych wejść/wyjść, ogromna ilość pamięci FLASH – to wszystko jej zalety :)

16.04.2015 12:36:33 

Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

17.04.2015 17:13:49 

Jeśli chodzi o płytki deweloperskie to moje uznanie zdobyła Arduino Mega. Cenię ją przede wszystkim za kompatybilność, którą pewnie także docenicie, jeśli zdecydujecie się na jej zakup. Ogromna ilość wejść i wyjść cyfrowych, nowy układ USB, rozmaite porty szeregowe – to tylko część zalet, o których możemy mówić w przypadku tej płytki.

18.04.2015 22:02:41 

Dla mnie http://abc-rc.pl/Arduino to najlepszy sklep z modułami Arduino, z którym miałem kiedykolwiek do czynienia. Przekonacie się o tym samodzielnie, gdy nie będziecie zdecydowanym klientem, a oni poświęcą Wam naprawdę bardzo dużo czasu, abyście dopasowali produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Szczerze polecam, bo jeszcze będę u nich kupował! :)

19.04.2015 12:19:44 

Przyznam szczerze, iż podłączenie wyświetlacza Arduino LCD nie sprawiło mi większego problemu.

Także jego wybór okazał się mniej skomplikowany niż to sobie wyobrażałem. Akurat ja miałem do wyboru wyświetlacze, które charakteryzowały się zielonym lub niebieskim podświetleniem. Na ich ekranie cyfry wyświetlały się w czarnym lub białym kolorze. Ich wybór to bezproblemowa sprawa.

20.04.2015 23:12:53 

Po raz pierwszy ze środowiskiem programistycznym Arduino IDE zetknąłem się dwa lata temu i miałem naprawdę pozytywne wrażenia.

Mogę Wam polecić rozpoczęcie nauki w tym środowisku, ponieważ posiada bardzo rozbudowaną dokumentację, którą na pewno docenicie w przypadku jakichkolwiek problemów.

W razie czego służę radą.

21.04.2015 08:09:05 

Sklepów z Arduino znam niezmiernie mnóstwo, jakie proponują dość szeroki asortyment, gdy w rachubę wchodzą moduły oraz rozmaite interfejsy umożliwiające komunikację. Wychodzę z założenia, że z pomocą dobrego sklepu jesteście w stanie znacząco rozwinąć własne umiejętności.

Ostatnio dodane posty

Niewątpliwie jak będzie się szukać kogoś kto się fotowoltaiką zajmuje to warto będzie sprawdzić jakie ma doświadczenie i jaki zakres usług będzie w stanie zaproponować, czy będzie się także zajmować serwisem takiej instalacji.

Szukaj firmy, która robi instalacje i bardzo często właśnie takie firmy będą dodatkowo sprzedawać części do takich instalacji więc na nich dodatkowo będzie można liczyć.

Jeśli chodzi o wybór wykonawców do fotowoltaiki to można liczyć na ciekawie przygotowaną ofertę i każdy będzie miał okazję coś tam sensownego dla siebie wybrać. Jak ktoś szuka wykonawcy to warto mieć na uwadze opinie klientów.

© Copyright Opinienaoku.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.